Oferta Specjalna

Oferta specjalna

IBX

IBX – to wnikający do wnętrza płytki preparat wzmacniający, który łączy ze sobą górne jej warstwy, aby poprawić integralność płytki pod stylizacją żelową lub inną.
Stosowany jest także, aby wzmocnić naturalne paznokcie- sprawia, że rosną one dłuższe i piękniejsze, odzyskują piękny, naturalny połysk i zdrowy wygląd.
ibx_photo_small.440x440
dorota_przed_i_po_vera_pro.440x330
1010197_729164473783609_959374227_n

RevitaLash

Odżywka sprawia,że rzęsy stają się widocznie dłuższe, grubsze i piękniejsze w bardzo szybkim czasie. W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło,że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych stwierdziło poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni stosowania odżywki RevitaLash Advanced. Rezultaty działania odżywki RevitaLash Advanced i jej bezpieczeństwo zostały potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych.
RevitaLash Advanced jest przetestowany oftalmologiczne i dermatologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze tęczówki. Testy kliniczne nie wykazały żadnego wpływu na ostrość widzenia i ciśnienie wewnątrz-gałkowe oka.
O35CXAHIfiwKWArMJPFcQUzupełnienie stosowania odżywki stanowi tusz do rzęs, który działając z nią synergistycznie, zapewnia lepsze efekty. Tusz wydłuża  i pogrubia rzęsy, nie skleja ich ,a specjalnie zaprojektowana szczoteczka zapewnia równomierne pokrycie wszystkich rzęs.

 

Marka w swojej szerokiej ofercie posiada odżywkę wzmacniającą do włosów słabych i wypadających, która wyraźnie zagęszcza i pogrubia włosy, poprawiając ich kondycję,a także bazę pod tusz, która wydłuża i pogrubia rzęsy a dzięki niebieskiemu kolorowi wzmacnia wyrazistość spojrzenia.

VOUCHERY- BONY PREZENTOWE

The girl relaxes in the spa salon. Beautiful setup with candles and herbal balls on the foreground.

Nie masz pomysłu na prezent? Mamy rozwiązanie! W naszym Salonie można wykupić vouchery – bony prezentowe, na dowolną kwotę, na dowolne zabiegi z naszej oferty. Polecamy!
Karta podarunkowa jest ważna 6 miesięcy.

Naszych miłych Klientów uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość umówienia się na wizytę poza godzinami pracy Salonu. Zapraszamy!